Od spuštění naší služby uplynula doba zhruba čtyř měsíců a tak pro Vás chceme sepsat pár poznatků:

U prvních objednávek jsme automaticky po vyčíslení částky výkupu nabízeli poslání zpět zdarma, tento bonus byl jakýmsi odškodněním z naší strany, za případné chyby, pomalejší odpovědi atd. Bohužel, služba již běží na 100% a nadále tak tento bonus nabízen nebude. Naopak, všem našim zákazníků, ať už Váše oblečení bude či nebude vykoupeno, nabízíme 10% slevu na nákup v internetovém obchodě Galera.cz, kterou spravujeme. Sleva je zaslána spolu s informačním emailem, v kterém naleznete slevový kód. Slevu je možné použít do konce roku 2011 a je tak možné této slevy využít v období Vánoc.

A jak je je to se spokojeností zákazníků? Záleží s jakým úmyslem zboží prodávají. Pokud chcete zboží prodat a myslíte si, že vyděláte hromadu peněz, budete nejspíše zklamáni. Služba je opravdu určena pro poslední možný prodej Vašich použitých oděvů, nikoliv jako služba – Nakoupím jinde a vydělám prodejem u Vás, i toto je ovšem možné. Zhruba 80% všech zaslaných oděvů vykoupíme a na ceně se zákazníkem se dohodneme. Pokud se Vám zdá, že naše výkupní ceny jsou nízké, je to dáno zejména těmito faktory:

  • platíme zaměstnance a odvádíme za ně veškeré poplatky
  • platíme nájem za prodejní místo
  • musíme celý výkup oblečení administrovat
  • máme obrovskou konkurenci v podobě „asijských“ oděvů, aukčních serverů, dovozců použitého zboží atp
Zboží pak prodáváme a musíme se trefit do momentálních nákupních „nálad“ zákazníků. Zboží, které neprodáme likvidujeme a naše investice tak končí v kontejneru.
Pokud se tedy chcete rychle a pohodlně zbavit Vašich oděvů, jste u nás správně! Ostatním zákazníkům vřele doporučujeme například prodej na aukčních serverech, bohužel je tato varianta pracná.
Prosíme, nezasílejte poškozené, vytahané, špinavé a podobné oděvy. Zbytečně se Vám prodraží poštovné a naši trénovaní zaměstnanci toto zboží nevykoupí. Taktéž prosíme, neposílejte nám fotografie Vašeho zboží s s dotazem na jejich ocenění, toto není v našich silách. Pokud potřebujete hrubý odhad, volejte pondělí – pátek od 9:00 do 16:00 na číslo 605006106.
Pokud Vás zajímají „průměrné výkupní ceny“ tak Vás musíme zklamat. U některých výkupů byla průměrné cena na balík 10,-/ks, naopak u kvalitního oblečení se průměrné cena pohybovala na hranici 100,-/ks. Z důvodu tohoto rozptylu a opravu individuálního posuzování, nejsme schopni uvádět průměrné výkupní ceny.