Otázky na které se často ptáte

Ano, ale v podstatě NE. Výkupem na „kila“ se myslí individuální výkup na kusy, ale celková cena je vyplacena touto jednotkou. Nevykupujeme tedy Kč/Kg ale vyplácíme za každý kus, posléze sečteme a vyplatíme podle váhy. Příklad: 40,- tričko, 30,- halenka, 200,- tenisky = celkem 270,- / Vás balík měl Váhu 2kg, vyplatíme Vám tedy 270,- za Váš 2kg balík. (toto vše je nutné z důvodu omezení zákonem a druhem tohoto výkupu). Tento příklad neplatí v případě, že se rozhodnete dodat seznam oblečení.

Bohužel NE. Aktuálně nejsme schopni vykupovat zboží od občanů mimo ČR.

Bohužel NE. V rámci dodržování zákona, jsme povinni osobu, která zboží zasílá nejen identifikovat, ale také zasílat peníze na výhradně vlastní bankovní účet.

Ano. Tato možnost u nás existuje již 10 let. Zboží vykupujeme na naší provozovně. Veškeré informace naleznete na www.bazarmix.cz

Pokud k nám zboží vezete osobně není nutné vyplňovat ani výkupní formulář, ani dělat seznam oblečení. Oblečení bude vykoupeno ihned, před Vámi a budete tak vědět kolik za který kus Vám nabízíme. Nutností je však mít sebou doklad totožnosti.

Ano samozřejmě. Není nutné dávat oděvy do čistírny (toto se opravdu nevyplatí), ale je více než vhodné aby prádlo bylo čisté, bez fleků, skvrn. Dírky a díry na oděvu jsou taktéž naškodu.  Zaměstnanci, který výkup kontroluje a hodnotí určitě spravíte náladu, pokud bude prádlo krásně vonět.

Bohužel ne, neproplácíme ani hodnotu poštovného, ani částku za prací prostředky, ani hodinovou mzdu Vaší au-pair, která prádlo celou noc žehlila.

Ne, opravdu nejsme schopni odpovídat na všechny tyto otázky, které denně dostáváme ohledně ceny zboží. Není v našich silách dopředu odpovídat a ani uvádět orientační cenu. Dokonce se často stává, že stejný kus jednoho zboží vykoupíme za rozdílnou cenu. Přibližnou cenu zjistíte, pokud se podíváte na prodejní ceny v našem eshopu Sekáčmix.cz. Z prodejních cen, vyplácíme zhruba 50% částky.

Upozorňujeme, že od 1.2.2016 nevykupujeme online  kojenecké a oděvy vhodné pro děti do 1 roku. (osobně můžete zkusit tyto oděvy donést)

Ano i to se stát může. V nejhorším případě Vás zkušenost bude stát poštovné od Vás k nám, případně poštovné zpět.