Pokud jste se rozhodli prodat Vaše oblečení, dodat k němu seznam  a nevíte jak na to, pak zrovna Vám je určena tato stránka.

Seznam není nutné vytvářet, nemusíte se trápit a můžete oděvy odeslat hned. V tomto případě pak ale nebude možné odeslat zpět část balíčku. Vždy když nebudete souhlasit s cenou, bude Vám zaslán celý balík, nikoliv jen kusy u kterých jste měli například požadavek na větší cenu. Samozřejmě i v tomto případě oceňujeme kus po kuse, ale je pro nás složitější domlouvání se s Vámi o jednotlivých cenách u každého kusu zvlášť. Proto máme možnost zaslat seznam zboží a my Vám pak zaplatím, případně pošleme zpět jen kusy které budete chtít. Jak jednoduše vytvořit seznam?

Na ploše Vašich Windows klikněte kdekoliv ve volné části pravým tlačítkem myši a vyberte položku Nový, zde pak Textový soubor. Na ploše vznikne nový textový soubor. Začněte psát. Seznam by měl být napsán tak, aby identifikace oblečení byla jednoduchá nejen pro nás, ale zpětně i pro Vás.

Příklady:

  • 1x modré rifle pánské Mustang
  • Dámská halenka zelená, modré proužky bez značky
  • Dětské tričko H&M žluté, potisk včelka

Veškeré varianty jsou možné. Pouze prosíme, na každý nový kus oblečení použijte nový řádek. V případě více kusů stejného oblečení tuto skutečnost uveďte před samotný text.

Seznam uložte – Soubor – Uložit jako. Zde napište název textového souboru, například: vykupodevu. Soubor ponechte s koncovkou txt (textové soubory) a vyberte místo, kde bude vytvořený soubor uložen. Toto místo si zapamatujte. Při vyplňování našeho výkupního formuláře pak zaškrtnete volbu Výkup podle seznamu. V buňce vybrat soubor pak najdete uložený textový soubor a vložíte. Tím máte hotovo

Nyní stačí jen vyplnit formulář, vložit soubor a odeslat