• Jak funguje výkup oblečení? Pár jednoduchých bodů, jak postupovat aby vše dopadlo jak má. Pokud chcete kompletní informace, stačí bod rozkliknout
Někdy může cena poštovného převýšit částku, kterou Vám nabídneme. Bohužel, není v našich silách odpovídat dopředu na dotazy : Za toto tričko mi dáte kolik? Vykoupíte mi tento svetr? Halenka je značková, stála 600,- kolik za ní u Vás dostanu? Určitě mrkněte na stránky Jaké zboží vykupujeme a taktéž nezapomeňte navštívit stránku Jaké oblečení nevykupujeme. Výkupní cena oblečení vždy odráží hlavně tyto tři body: a) Je zboží dál prodejné? – Ano, i my budeme oděvy dále prodávat, nevykupujeme je pro naše potěšení, ale pro další prodej. b) Je zboží módní? – Za úplně „nový“ 50 let „starý“ kabát po babičce opravdu již nic nedáme. Všichni takové kousky oblečení mají doma, ale nikdo je již nekupuje. c) Je zboží v dobrém stavu? – Moderní halenka mohla stát 5tisíc korun, ale s dírou od cigarety uprostřed je opravdu neprodejná i kdyby jí navrhoval Versace. (viz. jaké oblečení nevykupujeme)
U nás máte možnost výběru. Buď zboží odešlete jako celek a my Vám napíšeme cenu celkem, nebo při vyplňování formuláře vložíte seznam věcí s popisem. U druhé možnosti pak budete nejen vědět kolik jsme za každý kus nabídli, ale také můžete požádat o vrácení části balíčku zpět k Vám. V tomto případě, je však nutné napsat seznam věci s popisem. Například : 1x modré rifle pánské (+ např. značku, poznámku) atp. Lepší popis znamená pro nás lepší orientaci, navíc pak i Vy budete vědět až zboží nebude u Vás, co za který kousek nabízíme. O seznamu zboží na výkup se dále dozvíte na stránce Jak na seznam zboží.
Je nám jedno jak, pokud však oděvy dorazí v chumlu a nám bude trvat je alespoň identifikovat, bude se toto odrážet v ceně. Nejlepší pro zabalení zboží bude vždy krabice. Zboží dorazí narovnané a „většinou“ nepoškozené. Pokud se Vám nechce shánět krabice, můžete použít pytel. Berte prosím na vědomí, že každá přepravní společnost s balíkem nakládá (h)různě a obyčejný igelitový pytel se může protrhnout. Většina našich zákazníků používá tzv. pytle na suť.
Ano, bohužel je to nutné. Každý výkup potřebujeme identifikovat, částečně identifikovat i každého kdo zboží prodává (zákonné důvody). Nezapomeňte vyplnit veškeré údaje, zejména pak bankovní spojení a Vaší adresu. Urychlíte tak celý proces výkupu a s tím související vyplacení peněz. Na této stránce najdete formulář pro výkup oblečení.
Na výběr je více možností. Nejpoužívanější je určitě Česká pošta. Většinou levnější varianta, bohužel však musíte zabalené zboží odnést na pobočku pošty. Druhou variantou je využití spediční firmy. Nejvíce momentálně spolupracujeme se společností PPL. Stačí zavolat na pobočku, objednat svoz a máte hotovo. Řidič přijede k Vám a zboží je druhý den u nás.
O přijetí zboží Vás budeme informovat, následně Vám zašleme výkupní částku. Pokud jste využili „ocenění zvlášť“ bude v e-mailu přiložen i podrobný rozpis. Pokud s nabízenou částkou budete souhlasit, bude Vám do 7 dnů připsána na Váš bankovní účet. Jestliže Vám výše výkupní částky nebude vyhovovat, stačí na email odeslat odpověď – nesouhlasím s výkupní částkou. V tomto případě, budeme očekávat připsání částky dopravného od nás k Vám. Veškeré zboží na zpět, odesíláme společností PPL a máme proto jednotnou cenu odeslání: 99,-. Pokud se Vám nechce řešit bankovní převod, stačí doplnit – přeji si odeslat zboží zpět na dobírku. V tomto případě, Vám bude při převzetí Vašeho zboží účtována částka 129,-.
Pořád nejste přesvědčeni zda je Výkup oblečení online pro Vás? Tak nás vyzkoušejte. Částka, kterou v tomto případě riskujete je cena poštovného od Vás a maximálně 99,- pokud Vám nebude vyhovovat naše výkupní cena (pouze budete-li chtít zboží odeslat zpět!)