Základní informací by pro Vás měl být návod Jak výkup oblečení funguje. Nejdůležitější informací pro Vás určitě bude bod č.1. Zde by jste opravdu měli začít.

Jelikož se snažíme zboží okamžitě dál prodat, je pro nás důležité taktéž vykupovat zboží dle sezóny. Informaci o tom, které oblečení momentálně vykupujeme najdete v hlavním pravém banneru. Sezónu máme rozdělenu na Jaro/Léto, kdy toto zboží vykupujeme od března do srpna, následně Podzim/Zima v termínu od září do února. Samozřejmě můžete do balíku přihodit zboží mimosezónní, je nutné počítat s nižší výkupní cenou.

Všeobecně vykupujeme zboží moderní a velmi zachovalé.

Veškeré zboží by mělo splňovat i následující podmínku: stáří do 3 let. Opravdu díky zkušenostem z našeho 18 letého vykupování oděvů víme, že starší a již v podstatě nemoderní oděvy nikdo již dále nechce nakupovat.

Jsou Vaše oděvy moderní, čisté a hlavně zachovalé? Tak neváhejte a otestujte náš výkup oděvů online.

Nezapomeňte navštívit stránku Jaké oblečení nevykupujeme. Vyhnete se zbytečnému očekávání, nebo případnému zbytečně zvýšeným nákladům na poštovné.

Pořád máte málo informací? Pak neváhejte navštívit náš Online Sekáč – Sekáčmix.cz Všechny zde nabízené oděvy pocházejí z našeho výkupu oblečení, a to jak online, tak na našich kamenných prodejnách.

Výkupní formulář